CHP’li kadınlardan İMAJ ziyareti

CHPli_kadinlardan_IMAJ_ziyareti-CHPZiyaret_1

CHP Kilimli İlçe Kadın Kolları Başkanı Arife Dursun ve Yönetim Kurulu üyeleri, Ercan Demir’i ziyaret etti
Dursun yaptığı açıklamada, “Biz halka uzak olarak hatırlanıyoruz. ‘Cumhuriyet Halk Partili kadınlar tepeden bakıyor, insanlarla bütünleşmiyor’ imajını da silmeye çalışıyoruz. Bizlerde halkın içindeyiz ve onlardan ayrı değiliz.” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Kilimli İlçe Kadın Kolları Başkanı Arife Dursun, kadın kolları olarak mahallelerde evleri ziyaret ettiklerini söyledi.
CHP Kilimli Kadın Kolları Başkanı Arife dursun ve yönetim kurulu üyeleri, Yeni Adım Gazetesi Haber Müdürü Ercan Demir’i Kilimli’de ki ofisinde ziyaret etti.
CHP Kilimli İlçe Kadın Kolları Başkanı Arife Dursun, ziyarette yaptığı çalışmalarla ilgili bilgi verdi.
Kilimli’de ev ziyaretlerini sürdürdüklerini belirten Dursun, “Biz halka uzak olarak hatırlanıyoruz Cumhuriyet halk partili kadınlar tepeden bakıyor, insanlarla bütünleşmiyor imajını da silmeye çalışıyoruz. Bizlerde halkın içindeyiz ve onlardan ayrı değiliz” dedi.
Dursun konuşmasında sözlerine şu şekilde devam etti:
““Biz şimdi öncelikle seçime girmeden önce evleri tek tek dolaşıp hal ve hatırlarını soruyoruz. Hane halkındaki tüm bayanlarla ilgileniyoruz. Kendimizi tanıtıyoruz. Yeni yönetim ve değişik kişilerle her seferinde haftanın belirli günlerinde yola çıkıyoruz. Elimizde de 1 paket kahve ile epey sohbet ettikten sonra bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır diyerek kendilerine, hane sakinlerine birer paket Türk kahvesi ikram ediyoruz. Her hangi bir sıkıntıları olduğu zaman biz parti adresini tarif ediyoruz, Sizi dinlemeye hazırız, birer kahvemizi, çayımızı için diye davet ediyoruz. Bekliyoruz.
Çok hoş karşılıyorlar bizi. Bu ziyaretler bize şevk veriyor. Her seferinde farklı simalarla karşılıyoruz, tanışıyoruz. Türk Milletinin misafirperver tarzı çok hoşumuza gidiyor ve bizi iyi şekilde uğurluyorlar. Bizlerde kahvemizi onlara takdim ediyoruz.
Yani yediden yetmişe herkesi görüşüyoruz. Mesela biz halka uzak olarak hatırlanıyoruz Cumhuriyet halk partili kadınlar tepeden bakıyor, insanlarla bütünleşmiyor imajını da silmeye çalışıyoruz. Bizlerde halkın içindeyiz ve onlardan ayrı değiliz. Yani bu imajı yıkmaya çalışıyoruz. Çünkü biz onların içinden biriyiz ve yürekli olarak bu işe gönül verdik ve bu platformda kadının ağırlığını koymaya çalışıyoruz. Kadının gücü, Cumhuriyet devrimlerinin arkasında hep kadınlar vardır. Türkiye’de de kadınlar güçlü, okuryazar oranı.
Kadın isterse her şeyi yapar ve en iyisine layıktır. Yeter ki istesin. Yeter ki içinde mücadele gücü olsun, yaşama sevinci olsun.
Projemizin sloganı, ‘Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır’. Bir dahaki sefere de inşallah içmeye geliriz. Sağ olsun bizi ağırladınız. “
Yeni Adım Gazetesi Haber Müdürü Ercan Demir’de, konuklarına ziyareti için teşekkür etti.
(Haber/Ercan Demir

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*